Sacform - Rulo Sac Boy Kesme Hattı 1300

Rulo Sac Boy Kesme Hattı 1300

Teklif iste

Boy kesme hattımız 1300 mm sac genişliğinde 10.000 kg’dan 20.000 kg’a kadar rulo ağırlığında sacların boy kesiminde kullanılan makinalarımızdır.RULO-SAC-BOY-KESME-HATLARIMIZ-SACFORM-1303-2019.jpg

Rulo sac açma sektöründe ki son yıllarda gelişmeler demir çelik işletmelerini rulo sac üretmeye yönlendirmiştir.

Sac üretiminde ki bu değişikler sonucunda rulo sac dilme ve boy kesme hatlarına olan talep artmaya başlamış ve artık işletmeler kendi ürünlerini kendileri plakalama yolunu tercih etmeye başlamışlardır. Bu durum plaka sac stoklama maliyetlerini de ortadan kaldırmaktadır.

Bu aşamada SACFORM’un işletmelere sunduğu boy kesme sistemleri, rulo sacların açılması, doğrultulması, sürülmesi, giyotin makaslaması, konveyör ve istiflenmesine kadar A dan Z ye çözümler sunmaktadır. Sacların istiflenmesi de taşıma ve istifleme şekillerine bağlı olarak ayrılmaktadır, Bunlar; vakumlu taşıma, mıknatıslı taşıma, salınımlı taşıma ve direk düşme olarak dört gruba ayrılabilir.

Rulo-sac-boy-kesme-tablolari.jpg

Yukarıdaki makina listesi standart olup, ihtiyaçlarınıza özel proje boy kesme hatlarının imalatını yapmaktayız.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

RULO-SAC-BOY-KESME-HATLARIMIZ-SACFORM-1301-2019.jpg

RULO-SAC-BOY-KESME-HATLARIMIZ-SACFORM-1304-2019.jpg

GENEL ÜRÜNLERİMİZİN BİLGİSİ

  • SACFORM Boy kesme sistemlerinde kullanılan giyotinlerimiz döner makas (rotary) veya sabit makas ile start-stop sistemiyle çalışmaktadır.
  • SACFORM Boy kesme hatlarında kullandığımız doğrultma sistemlerimiz, sac genişlik ve kalınlığına bağlı olarak 11, 13 veya 19 merdaneli olarak sunulmaktadır. İşlenecek sacın bileşenlerine ve kalınlığına göre merdane sayısı artırılabilir.
  • Sacların istiflenmesi de, taşıma ve istifleme şekillerine bağlı olarak ayrılmaktadır. Bunlar; vakumlu taşıma, mıknatıslı taşıma, salınımlı taşıma ve direk düşme olarak 4 gruba ayrılabilir. Üretilen boy kesme hattı kullanılan sac malzemeye göre şekillenmektedir.
  • SACFORM Boy kesme hatları, kullanılan servo kontrol otomasyon sistemleri ile daha hızlı ve daha hassas üretim yapmanızı sağlar. Üretim kapasitenizdeki belirgin yükselmenin yanında, müşteri istekleri doğrultusunda en yüksek teknolojileri kullanarak, daha az personelle yüksek iş güvenliği ve firesiz çalışma imkanı verir.

 

Rulo Boy Kesme Makinesi 1300 mm

SACFORM uzun yıllara dayanan tecrübesini ve ArGe yatırımlarını bir araya getirerek geliştirdiği üstün teknolojili rulo sac boy kesme hatlarını AGMline markası altında, 3 ana seride metal şekillendirme sektörüne sunmaktadır.

 

rulo-sac-boy-kesme-hattı-1300-a

rulo-sac-boy-kesme-hattı-1300-b

rulo-sac-boy-kesme-hattı-1300-d

Fiyat İstek Formu

İsim:
Şirket:
Email:
Telefon:
Ülke:
Ürün:
Mesajınız:
Lütfen işleyeceğiniz maksimum rulo ölçülerini yazınız.