Sacform - Rulo Sac Boy Kesme Hattı 1600

Rulo Sac Boy Kesme Hattı 1600

Teklif iste

Boy kesme hattımız 1600 mm sac genişliğinde 15.000 kg’dan 30.000 kg’a kadar rulo ağırlığında sacların boy kesilmesinde ihtiyacınız olan hatlarımız.

Yakın zamana kadar rulo sac açma sistemlerinin yeterince gelişmemiş olmasından dolayı demir çelik işletmeleri plaka sac üretmekteydi. Rulo sac açma sektöründe son yıllardaki gelişmeler demir çelik işletmelerini rulo sac üretmeye yönlendirmiştir. Sac üretimindeki bu değişikler sonucunda rulo sac dilme ve boy kesme hatlarına olan talep artmaya başlamış ve artık işletmeler kendi ürünlerini kendileri plakalama yolunu tercih etmeye başlamışlardır. Bu durum plaka sac stoklama maliyetlerini de ortadan kaldırmaktadır.

Bu aşamada SACFORMʼın işletmelere sunduğu boy kesme sistemleri, rulo sacların açılması, doğrultulması, sürülmesi, giyotin makaslaması, konveyör ve istiflenmesine kadar Aʼdan Zʼye çözümler sunmaktadır.

SACFORMʼda üretilen boy kesme hatları, sac üretiminin %80 DKP sac üzerine olmasından dolayı, DKP sac özelliklerine göre standartlaşmıştır. DKP sacın dışında boyalı rulo, paslanmaz çelik, alüminyum ve bakır rulo saclar içinde boy kesme sistemlerimiz vardır.

Son Hali Monte İstif-1.jpg

SACFORM RULO SAC CELİK BOY KESME HATTI 2019 1605MM.jpg

 

SACFORM uzun yıllara dayanan tecrübesini ve ArGe yatırımlarını bir araya getirerek geliştirdiği üstün teknolojili rulo sac boy kesme hatlarını AGMline markası altında, 4 ana seride metal şekillendirme sektörüne sunmaktadır.

Boy-kesme-makina-tablosu.jpg

Yukarıdaki makina listesi standart olup, ihtiyaçlarınıza özel proje boy kesme hatlarının imalatını yapmaktayız.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

SACFORM RULO SAC CELİK BOY KESME HATTI 2019 1604MM.jpg

SACFORM RULO SAC CELİK BOY KESME HATTI 2019 1606MM.jpg

 

Rulo-sac-boy-kesme-hatlarimiz-1600-1.jpg

Rulo-sac-boy-kesme-hatlarimiz-1600-2.jpg

Rulo-sac-boy-kesme-hatlarimiz-1600-3.jpg

SACFORM geliştirdiği üstün teknolojili rulo sac boy kesme hatlarını 3 ana seri de metal şekillendirme sektörüne sunmaktadır.

Bunlar;

1 - BoyKesme 1300 serisi 2 - BoyKesme 1600 serisi 3 - BoyKesme 2000 serisi

Fiyat İstek Formu

İsim:
Şirket:
Email:
Telefon:
Ülke:
Ürün:
Mesajınız:
Lütfen işleyeceğiniz maksimum rulo ölçülerini yazınız.