Sacform - Çelik Raf Üretim Hatları

Çelik Raf Üretim Hatları

Teklif iste

Raf üretim konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip olan SACFROM tecrübesini ve teknolojilerini Çelik raf sektörüyle paylaşarak, kendi sektörünün teknoloji üssü olmuştur. 

Çelik Raf Sistemleri

Arşiv rafı, depo rafı veya ağır depolama rafı olarak da anılan çelik raf sistemlerinin üretimi konusunda müşterilerimize sunmuş olduğumuz sistemler sayesinde daha hızlı ve daha ekonomik üretim yapabilmektelerdir.

Celik-raf-sistemleri.jpg

Çelik raf ürünlerinde genişlikler ve boylar değişmektedir, Özel üretim hatlarımızda sac genişlikleri 300 mm ile 900 mm, Boylarda ise isteğe bağlı olarak 300 ile 1300 mm kadar üretim yapabilirsiniz.

Özel üretim olarak yapmak istediğinizde. Ekstra rulo sac sürücü ve pres yatırımı yapmadan hattınıza akupte edilebilir.

 

Market Raf Sistemleri

Market Raflarında kullanılan Parçalar Arka Fon, Üst Raflar, Geçme Ayak, Raf Destek ürünleri rulo sistemde çalışarak daha hızlı ve firesiz üretim yapmanızı sağlar. 

Market-raf-uretimi.jpg

Müşteri beklentileri ve proje gereksinimlerine göre market rafları farklı birçok ölçüde ünite üretilebiliyor.

Market rafı üretim hatlarımızda, müşterilerimize esnek çözümler sunuyoruz. Hatlarımızda, farklı genişlik, boy ve özelliklerde geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Arka-fon-uretimi.jpg

Raf-uretimi-lay-out.jpg

 

Depo Raf Sistemleri

Ağır yük depo raf üretim hattı. Rulo sac açıcı, yükleme arabası, doğrultma, servo sürücü sistemi,  pres, rolform ve kesme olarak üretim hattı oluşur, bu sistemde ürünün delme form verme ve ürünün boyunun işlemi tamamlanmış olur.

Agir-hizmet-raf-profili.jpg

ÇELİK RAF ÜRETİM HATLARI

Market Rafları Üretim Hatları

Fiyat İstek Formu

İsim:
Şirket:
Email:
Telefon:
Ülke:
Ürün:
Mesajınız:
Lütfen işleyeceğiniz maksimum rulo ölçülerini yazınız.