Sacform - Güvenlikli İskele Sistemleri

Güvenlikli İskele Sistemleri

Teklif iste

Güvenlikli İskele Üretimi konusunda, tecrübeli kadrosu ve profesyonel teknik ekibiyle SACFORM & AGMline; talepleriniz doğrultusunda alternatif çözüm önerileri ile, sizlere en hızlı ve verimli üretim sistemlerini sunmaktadır.

Güvenlikli İskele-Metal Kalas üretim hattı; Rulo Sac Açma Makinası, Rulo Sac Doğrultmalı Servo Sürücü Sistemi, Eksantrik Pres Makinası, Prograsif Kalıp, Rollform Sistemi, Çıkış Sehpası ve Elektronik Kontrol Sistemi bileşenlerinden oluşmaktadır.

Guvenlikli-İskele-Kalas-Uretimi-SACFORM-2019-2.jpgGuvenlikli-İskele-Kalas-Uretimi-SACFORM-2019-3.jpg 

METAL KALAS RULO SAC SÜRÜCÜ SİSTEMİ

Kompakt Pres Besleme Sistemimiz, Rulo Açma, Doğrultma ve Sürücü’den oluşan 600mm Sac Genişliği, 3mm Sac kalınlığı,4000 kg-10.000kg ağırlık kapasitesi özelliklerini bir arada sunabilmektedir.

Guvenlikli-İskele-Kalas-Uretimi-SACFORM-2019.jpg 

METAL KALAS ÜRETİMİ, EKSANTRİK PRES SİSTEMİ

Eksantrik presler, çelik konstrüksiyonlu, yekpare gövde yapısına sahip olup, kol bölgesinde bulunan özel pim sistemiyle, daha hassas ve güçlü basınç uygulanmasına olanak sağlar.

Metal kalas hatlarında kullandığımız eksantrik presler, 4 ana parçadan oluşan çelik konstrüksiyonlu ve güçlü gövde yapısına sahiptir.

  • Yüzeyden kızaklı koç sistemi
  • Sıvı yağlı dişli sistemi
  • Koç dengeleme pistonları
  • Hidrolik sigorta sistemi
  • Dişli veya otomatik kurs ayar sistemi

Guvenlikli-İskele-Kalas-Uretimi-SACFORM-2019-4.jpg

METAL KALAS ÜRETİMİ, PROGRASİF KALIP

Firmamızın özel olarak tasarladığı meta kalas üretimi prograsif kalıbımızda boy sınırlamısı olamadan istenilen ölçülerde üretim yapıla bilmektedir.

Guvenlikli-İskele-Kalas-Uretimi-SACFORM-2019-KALIP.jpg

METAL KALAS ÜRETİMİ, ROLL FORM

Metal kalas üretiminde en yüksek hızı, en düşük hata toleransı ile sağlayabilen Roll Form sistemleri kullanılmaktadır.

Roll Form sisteminde bulunan istasyon sayısı ve kullanılan topların çapları, talep edilen üretim ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir.

Untitled-6.jpg

 

İSKELE METAL KALAS PROFİL ÜRETİMİ

Çelik İskele Kalas standart 320mm ve 640mm taban genişliklerinde, uzunluk sınırı olmaksızın tam otomatik hatlarda üretilebilmektedir. Üretim hattı ve hızı işletmelerin günlük üretim kapasitelerine göre değişmektedir.

kalasi-1.jpg

 

İSKELE KELEPÇE ÜRETİM MAKİNALARI

 Guvenlikli-iskele-uretim-makinalari-2020-sacform.jpg

 

İSKELE TABAN SACI ÜRETİM

iskele-Taban-Saci-Uretim-Makinalari-SACFORM-2020.jpg

Prograsif Kalıp Sistemi ile Otomatik Olarak Üretilen İskele Kelepçeleri, İskele Flanşları ve Aksesuarlarını Tam Otomatik Olarak Üretmelerine Olanak Sağlamaktayız.

SACFORM Olarak Sunmuş Olduğumuz Üretim Teknolojisi ile Donatılmış Tasarım Sayesinde, Üretim Sürenizi Etkili Bir Şekilde Hızlandırırken, Yüksek Verimlilik ile Üretim Kalitesini de Arttırmaktadır.

 

ÇELİK METAL KALAS

İskele Kalası Paslanmaz Çelik, Alüminyum, DKP, Siyah Sac malzemelerinden sıcak daldırma galvaniz, elektro galvaniz ya da elektrostatik (toz) boya kaplamalı bir şekilde üretilebilmektedir.

İskele-Metal-Kalas-Profil-Üretim-Makinası

İskele-Metal-Kalas-Profil-Üretim-Makinasi-2020

İskele-Metal-Kalas-Profil-Üretim-Makinasi-2020-sacform

Fiyat İstek Formu

İsim:
Şirket:
Email:
Telefon:
Ülke:
Ürün:
Mesajınız:
Lütfen işleyeceğiniz maksimum rulo ölçülerini yazınız.